خانه / فرهنگی / آموزش / در چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور استاندار فارس؛ کلنگ احداث دبستان ۱۲ کلاسه بهار آزادی در کازرون به زمین زده شد
کلنگ احداث دبستان 12 کلاسه بهار آزادی کازرون به زمین زده شد

در چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور استاندار فارس؛ کلنگ احداث دبستان ۱۲ کلاسه بهار آزادی در کازرون به زمین زده شد

در سومین روز از دهه مبارک فجر و با حضور استاندار کلنگ احداث دبستان ۱۲ کلاسه بهار آزادی در کازرون به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، مهندس موصلی، مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس با بیان اینکه به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی ۱۸ مدرسه در شهرستان کازرون نوسازی خواهند شد، افزود: البته تعداد مدارسی که در این شهرستان نیاز به نوسازی دارند، بسیار بیش تر از این رقم است، ولی با توجه به شدت خرابی در ۱۵ آموزشگاه و ۳ مورد هم که از قبل تعریف شده است، اولویت با نوسازی این مدارس است.

وی گفت: برای نوسازی این ۱۸ واحد آموزشی ۲۲۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس ادامه داد: با توجه به نام این مدرسه، بهار آزادی، و وجه تسمیه آن با ایام پیروزی انقلاب اسلامی، تصمیم گرفته شد که این آموزشگاه به نمایندگی از ۱۸ فضای آموزشی شهرستان کازرون کلنگ زنی شود.

دکتر عنایت ا.. رحیمی، استاندار فارس، نیز طی سخنان کوتاهی اظهار داشت: طی این چهل سال کارهای خوبی در سطح کشور و شهرستان کازرون صورت گرفته و انشاءا.. که خداوند توفیق دهد که نظام اسلامی بتواند خدمات بیش تری به مردم ایران عرضه کند.

حسین رضازاده، نماینده مردم شهرستان کازرون در مجلس شورای اسلامی، نیز گفت: متاسفانه شهرستان کازرون با گستردگی و جمعیتی زیادی که دارد از نظر فضاهای آموزشی فقیر می باشد و نیازمند توجه بیش تری در این زمینه است.

گفتنی است این آموزشگاه در زمینی به مساحت ۲۲۰۰ مترمربع، با زیربنای ۱۱۰۰ مترمربع در  ۲ طبقه و ۱۲ کلاس درس  ابتدایی دخترانه، با اعتباری حدود ۲۴ میلیارد ریال، توسط اداره کل نوسازی مدارس فارس، در خیابان دکتر شریعتی کازرون ساخته می شود.

وب سایت رسمی آموزش و پرورش کازرون

http://kazeroon.fars.medu.ir

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.