خانه / فرهنگی / آموزش / مراسم تجلیل از معلمان نمونه آموزش و پرورش کازرون برگزار شد

مراسم تجلیل از معلمان نمونه آموزش و پرورش کازرون برگزار شد

مراسم تجلیل از معلمان نمونه، خانواده های شهدای فرهنگی و بازنشستگان سال جاری آموزش و پرورش کازرون با حضور معاون سوادآموزی مدیرکل آموزش و پرورش فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون، با همت پژوهش سرای دانش آموزی رازی، حضور معاون سوادآموزی مدیرکل آموزش و پرورش فارس، فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، روسای ادارات و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان کازرون از معلمان نمونه، خانواده های شهدای فرهنگی و بازنشستگان سال جاری آموزش و پرورش کازرون تجلیل شد.

 در این مراسم مدیر آموزش و پرورش کازرون ضمن تبریک هفته معلم و گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید آیت اله مطهری اظهار داشت: بی شک اولین معلم جهان خداوند می باشد، سپس فرستادگان پرودگار و افتخار ما فرهنگیان به این است که دنباله رو راه آنان هستیم.

امیرحسین جمشیدی با بیان اینکه آموزش و پرورش مقوله ای بسیار وسیع است، افزود: در حال حاضر پرورش اولویت بیشتری نسبت به آموزش دارد و علی رغم اینکه کارگروه های تخصصی برای مسائل آموزشی به طور دقیق فعال هستند، اما نکات پرورشی دانش آموزان بیشتر مورد توجه مجموعه ما بوده و مسائل تربیتی را در اولویت کاری خود قرار داده ایم.

وی در ادامه با تعظیم و تکریم نسبت به فرهنگیان و تلاش های خالصانه آنها، به مدیران مدارس و دبیران توصیه کرد که همچنان با دقت و وسواس بیشتری نسبت به مسائل تربیتی اهتمام داشته باشند و تمام اطلاعات را به روز داشته باشند. 

مدیر آموزش و پرورش کازرون گفت: اگر به اخلاقیات و مسائل اعتقادی دانش آموزان توجه ویژه داشته باشیم، خود به خود آنان در زمینه آموزشی هم در مسیر پیشرفت قرار می گیرند.

جمشیدی با اشاره به پیشینه و موفقیت های آموزش و پرورش کازرون گفت: هم اکنون نیز با وجود تمام مشکلات و کمبودها، از جمله کمبود نیروی انسانی و نیز مطالبات پرداخت نشده ی همکارانمان، آنان با تعهد و اخلاصی که در وجودشان است سنگ تمام گذاشته و ذره ای از رسالت خود کوتاهی نکرده اند و نیز اظهار امیدواری کرد که در سطح ملی و بین المللی شاهد موفقیت های روزافزون مجموعه آموزش و پرورش کازرون باشیم.

گفتنی است در این مراسم که دو تن از روسای سابق آموزش و پرورش کازرون نیز حضور داشتند، در شروع جلسه فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان با اهدای گل به فرهنگیان مدعو جلسه خوش آمد گفتند و اجرای سرود دانش آموزی، تجلیل از پیشکسوت فرهنگی، آقای رجبعلی فرح، مستخدم سال ۱۳۲۶، قرائت شعر و غزل کازرونی توسط دانش آموزان و نیز تجلیل از مدیر آموزش و پرورش کازرون توسط فرماندار، شهردار و برخی دیگر از روسای ادارات از دیگر برنامه های این مراسم بود.

در این مراسم از ۱۵ معلم نمونه استانی و منطقه ای، ۲۸ خانواده شهید فرهنگی و ۸۰ بازنشسته سال جاری آموزش و پرورش کازرون با اهدای شاخه گل، لوح سپاس و هدیه تجلیل بعمل آمد.

کانال اخبار آموزش و پرورش کازرون در سروش

http://sapp.ir/apkazeroon

******************

وب سایت رسمی آموزش و پرورش کازرون

http://kazeroon.fars.medu.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.