خانه / اجتماعی / معاون شهرداری شیراز:تسریع روند اجرای پروژه‌ها در گرو همراهی دستگاه‌های خدمات رسان است
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز مهندس صالحی

معاون شهرداری شیراز:تسریع روند اجرای پروژه‌ها در گرو همراهی دستگاه‌های خدمات رسان است

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: تسریع روند اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی در گرو همراهی دستگاه‌های خدمات رسان است.

مهندس اسماعیل صالحی با تاکید بر اینکه منافع تعامل بین مجموعه مدیریت شهری و دستگاه‌های خدمات رسان در نهایت شهروندان را منتفع خواهد کرد، گفت: هر جا که شاهد تعامل مطلوبتر بین شهرداری و دستگاه‌های مختلف اعم از آب، برق، گاز، مخابرات و … بودیم، پروژه‌های عمرانی با سرعت و مطلوبیت بیشتری اجرا شد.

وی با اشاره به اجرای پروژه های بزرگ در شیراز و تلاش برای بهره‌برداری از برخی پروژه‌ها تا پایان امسال، گفت: بعضی از این پروژه‌ها به واسطه حجم و وسعت کار و یا اهمیت آن می‌تواند در بُعد ملی قرار گیرد.

مهندس صالحی با بیان اینکه گاه یک تعامل و همکاری بسیار ساده، گره بزرگی را از مشکلات طرح‌های عمرانی باز می‌کند و روند را بسیار سرعت می‌بخشد، ابراز امیدواری کرد که سطح تعاملات بین مدیریت شهری و دستگاه‌های خدمت رسان هرچه بیشتر ارتقاء یابد.

معاون شهردار شیراز با اشاره به آغاز اجرای سنگفرش در معابر اصلی و فرعی مرکزی شهر و بازآفرینی فضاهای متعدد تاریخی که اهمیت ملی و بین المللی دارند گفت: با تعامل سازنده متولیان، شرایط بهتری در راستای زیباسازی و فضاسازی شهر بوجود خواهد آمد.

وی همچنین از آغاز عملیات اجرایی طرح های بزرگ عمرانی دیگر در آینده خبر داد که قطعا نیازمند تعامل دستگاه های مختلف در اجرای آنها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.